Özel ambulans uçak kiralama, acil tıbbi müdahale gereken kişilere kara yoluyla ulaşılamadığı durumlarda, hastayı en hızlı ve en güvenli bir şekilde, bulunduğu en yakın havaalanından, tedavi edileceği merkezin bulunduğu en yakın havaalanına ulaştırabilmek için hizmete sunulmuştur. Özel ambulans uçaklar özellikle organ nakli, doğum, doğal afet, patlama ve benzeri kaza durumları gibi birçok acil durumda kiralanabilen, can ve zaman kaybından kurtaran bir hasta nakil aracıdır.

Bu nakil yöntemi son zamanlarda Türkiye başta olmak üzere dünyanın her yerinde daha fazla başarıya ulaşmakta ve kiralama talep oranı artmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı başka şehir veya ülkede tedavi görmesi gereken hastalar özel ambulans uçak kiralama hizmetlerinden yararlanabilmektedirler. Günümüzde bu kiralama hizmeti sayesinde yüzlerce hasta, en hızlı ve en konforlu şekilde, gereken tedavilerini görmek için yurtiçi veya yurtdışına nakledilerek sağlıklarına kavuşabilmişlerdir.

özel-ambulans-ucağı-kiralama

Özel Ambulans Uçağı Kiralama Türleri;

1- Pervaneli Ambulans Uçakları; İniş-kalkış şeklinden dolayı kiralama konusunda daha az maliyetlidir.

2- Jet Motorlu Ambulans Uçakları; Hız bakımından pervaneli ambulans uçaklardan daha üstündür. Daha yüksekten uçabilir ve güçlü manevra kabiliyetine sahiptir. Dolayısıyla zamanla yarışılan acil durumlarda daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca içerisinde son teknolojilerle hazırlanmış sağlık ekipmanları bulunmaktadır.

Özel ambulans uçak kiralama hizmetinde, talebe göre bir ya da birden fazla hastanın acil ve hayati durumlarında güvenle taşınabilmesini sağlayabilir. Aynı zamanda hastaya birden fazla doktor, hemşire ve hasta yakını refakat edebilir. Kişi sayısı kiralanan uçakların türüne ve kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.

Özel ambulans uçakların her birinde hastanın konforunun sağlanması ve tedavisinin aksamaması için tıbbi müdahale aletleri bulunmaktadır. Örneğin doğum için kiralandıysa, küvoz, jinekoloji masası ve tonsil ansı gibi doğum ekipmanları bulunan uçaklar gönderilmektedir. Ayrıca her türlü durum için de yeterli miktarda ilaç bulunmaktadır. Bu sebeple Plures Air sağladığı kalite, donanım ve hızı ile birçok sağlık kuruluşu tarafından tercih edilmektedir.

Uçakların acil durumlarda anında havalanabilmesi için bakımları düzenli ve sık aralıklarla yapılmaktadır. Aynı zamanda içerisinde yer alan tüm tıbbi malzemelerin sterilizasyonu da özenle yapılmaktadır.

özel-ambulans-uçak-fiyatlari

7/24 Özel Nakil Hizmeti İçin Arayın

Kazazedelerin ve acil durumdaki hastaların can sağlığını her şeyden daha çok önemseyen Plures Air, hava ambulanslarını 7/24 kiralama hizmetine sunmaktadır. Talep edilmesi durumunda hastanın bulunduğu en yakın havaalanından tedavi göreceği şehir ya da ülkenin havaalanlarına hızlı bir şekilde nakil işlemleri gerçekleştirilmektedir. Her türlü sorularınız ve acil durumlar için mobil destek hattımız ile iletişime geçerek özel ambulans uçak kiralama hizmetiyle ilgili bilgi alabilir ve hızla nakil hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.